spanie w krakowie dla grup
Wakacje

Nocleg w Krakowie – gdzie wyśpisz się najtaniej?

Kraków jest jednym z miast Polskich najczęściej odwiedzanych – zarówno przez turystów rodzimych, jak i przez cudzoziemców. Przyciągają ich zarówno zabytki, jak i klimatyczne knajpki na Starym Mieście, oraz w dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz.

Bez względu na to co ciągnie cię do Krakowa i jak długo zamierzasz się bawić, będziesz musiał gdzieś przenocować. Nocleg w Krakowie warto znaleźć i zarezerwować przed przyjazdem.

Hotel, hostel, czy kwatera prywatna?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, czy raczej mówić wprost – czując dobry interes – wiele firm inwestuje w nieruchomości w Krakowie przeznaczając je na obiekty noclegowe dla grup.

Oferta jest naprawdę szeroka, a rozpiętość cenowa wręcz szokująca. W zależności od potrzeb i zasobności portfela wyśpisz się za 20 złotych, albo za 2000 i więcej.

Obok tradycyjnych hoteli i hosteli, w Krakowie funkcjonuje mnóstwo małych obiektów prowadzonych niejednokrotnie nawet przez firmy jednoosobowe, gdzie właściciel jest jednocześnie managerem, portierem i sprzątaczką. Jak wyglądają standardy takich miejsc?

Tanio nie zawsze znaczy kiepsko

Mimo ciasnoty, panującej zwłaszcza w pokojach jednoosobowych z dostępem do wspólnej łazienki,  w hostelach krakowskich jest naprawdę czysto. Przynajmniej w większości z nich.

Szukając klientów, zwykle obiekty tego typu ogłaszają ofertę w serwisach rezerwacji on-line. Tam każdy klient może umieścić opinię o obiekcie. Wiedząc o tym, właściciele hosteli i kwater prywatnych bardzo dbają o to, by o ich obiektach pojawiały się wyłącznie pozytywne opinie i by nocleg w Krakowie właśnie dzięki nim wydawał się pozytywnym doświadczeniem.

Oprócz nienagannej czystości, w większości tanich obiektów noclegowych w standardzie są podstawowe środki czystości, ale coraz częściej również darmowa kawa i herbata.

Personel jest miły i pomocny, więc coraz częściej jest tak, że zadowoleni goście wracając, wybierają ten sam obiekt.

Dobrym przykładem odpowiedniej obsługi połączonej z jakością noclegu jest oferta na stronie spanie-w-krakowie.pl.

Cóż – w Krakowie warto dbać o gości. Wprawdzie popyt na nocleg w Krakowie jest bardzo duży, ale konkurencja również ogromna. Przy powtarzających się zaniedbaniach i złej opinii, łatwo jest stracić swoje miejsce w tej branży.