zawojka ośrodek wypoczynkowy w Zawoi
noclegi Wakacje Wypoczynek

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

Znamy miejsce gdzie czas płynie wolniej, a zapach świeżo koszonej trawy unosi się w powietrzu przez cały czas. Miejsce u podnóża Królowej Beskidów, gdzie widoki zapierają dech w piersiach. To miejsce to Zawoja, gdzie znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka, w którym przeżyjecie niezapomniane chwile.

Gdzie leży Zawojka?

mapa Zawoja
Gdzie leży Zawoja?

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka położony jest w Zawoi, u stóp majestatycznej Babiej góry, czyli najwyższego szczytu Beskidów. Zawoja znana jest z tego, że jest najdłuższą wsią w Polsce (mierzy aż 18 km!) i posiada 189 przysiółków. Położona jest w województwie Małopolskim, tuż przy granicy ze Słowacją. To świetna baza wypadowa do zwiedzania Małopolski ale nie tylko. Słowacja, Śląsk, Zaopane i inne pobliskie tereny stoją otworem! Zawoja oddalona jest 73 km od Krakowa, 100 km od Katowic i niespełna 400 km od Warszawy, z każdego z tych miejsc można komfortowo i łatwo dojechać do Zawoi. Dojazd nie stanowi problemu, ponieważ Ośrodek Zawojka znajduje się tuż przy drodze głównej, nie sposób go przeoczyć.

Jakie jest wyposażenie Ośrodka

Zawojka dysponuje ponad dwudziestoma przytulnymi i komfortowymi pokojami, w których poczujecie się jak w domu.. Pokoje są 2-, 3- i 4- osobowe, a każdy z nich posiada łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor, lampkę nocną i meble. Z naszej oferty korzystają głównie grupy zorganizowane, wycieczki szkolne oraz kolonie i obozy. Eleganckie, niedawno wyremontowane łazienki są wyposażone w duże lustro, prysznic, umywalkę oraz WC. Do dyspozycji naszych gości są również sala rekreacyjna ze stołem do ping ponga, telewizorem oraz nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym.

Na terenie ośrodka znajduje się przestronne boisko, jest udostępnione dla naszych gości przez cały czas pobytu. Można skorzystać również z miejsca przeznaczonego na ognisko.

Sala restauracyjna w Zawojce pomieści kilkadziesiąt osób przy swobodnie rozstawionych stołach. Możliwości konfiguracji są w pełni dowolne, dzięki temu pomieszczenie można przystosować do potrzeb naszych Gości. Ośrodek Zawojka dysponuje również własnym zapleczem gastronomicznym. Serwujemy pyszne, domowe jedzenie dla naszych Gości i zapewniamy catering. Pod względem wyżywienia w pełni współpracujemy z Klientami i zawsze dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Zawojka – najlepsza baza na zielone szkoły i wycieczki

Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka to doskonała baza na zielone szkoły. Jest dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży, przyjeżdżających do tej urokliwej miejscowości.. W okolicy nie brakuje atrakcji i rozrywek, które dzieci uwielbiają. Pobyt w Zawoi jest dobrą zabawą połączoną z edukacją. Nie brakuje tu zajęć edukacyjnych i manualnych. Dla naszych gości tworzymy indywidualny program pobytu dostosowany do ich potrzeb i oczekiwań.

Pobyt w Zawoi to niewątpliwie wspaniały czas i wspomnienia na lata. Serdecznie zapraszamy do Zawoi!